Остров Диапорос и дивите плажове на Ситония
03Сеп.(Сеп. 3)6:0006(Сеп. 6)22:00Остров Диапорос и дивите плажове на СитонияЗа начинаещи



Детайли
На есен с песен към Ситония. Предлагаме ви ЧЕТИРИ ДНИ каяк приключение на цената на 3 дневна програма. Обиколка около остров Диапорос
Детайли
Заповядайте с нас.
ПЪРВИ ДЕН
Отпътуване от София рано сутринта в 6.00 часа. Среща пред стадион Васил Левски.
Ситония се намира на около 420 км. южно от София. Очаква се да пристигнем ранния следобед. Настаняваме се на крачка от плажа в страхотен къмпинг с всичко необходимо за вашия комфортен престой. Нощувките са на палатки.
След като се настаним е време за КАЯЦИ
Още в първия ден ще имаме гребане, разбира се след проведен инструктаж и кратко обучение по каяк техника от нашите опитни инструктори.
ВТОРИ ДЕН
След като вече сте се запознали с лодките и греблата нашето пътешествие започва из островния лабиринт на Синята лагуна.
Синята лагуна се намира в североизточната част на полуостров Ситония, Халкидики.
Разположен на източния бряг на полуострова Ситония. Дългата плажна ивица край залива не се изпъкват всичките други плажове на Ситония. Но има някои части на плажа на Вурвуру, като например Кариди, който се смята за един от най-добрите плажове на Ситония.
Остров Диапорос е големият остров, който защитава Вурвуру от откритото море и създава нещо подобно на голям плувен басейн със спокойни води и красиви девствени плажове.
По желание на групата може да се разходим до някое от близките селца за вечеря на крайбрежната улица.
ТРЕТИ ДЕН-Плажове , гмуркане, каякинг и забавна вечеря на таверна.
През този ден може да гребем от нашия къмпинг до Талго бийч който се слави с прекрасен плаж, яка музика и студени питиета.
ЧЕТВЪРТИ ДЕН -БОНУС
След като сме ви оставили да поспите правим последно излизане с каяците за плаж .
15ч потегляме към България
Очаквано връщане в София 22ч
-застраховка
-лицензирани каяк инструктори
-обучение
Цената не включва:
-Къмпинг такса 10 евро на вечер в зависимост от периода
-Хотелско настаняване
-Лични разходи
– Наем на палатка 5лв за целия период
Резервация на kayakzone1@gmail.com
За въпроси 0894 922 014
Време
3 (събота) 6:00 - 6 (вторник) 22:00